Sizin için sunduklarımız;

Ferah Odalar

7/24 Güvenlik Görevlisi ve Kamera

24 saat güvenlik görevlisi bulunmaktadır, geceleri herhangi sağlık problemlerine karşı nöbetci aracımız vardır, herhangi bir sağlık durumunda yurt aracı ile hastaneye götürülür.

Fitness Salonu

Fitness salonunmuzda spor yaparak formunuzu ve kilonuzu koruyun. Harakete geç!

Üniversiteye Yürüme Mesafesinde

Adnan menderes üniversitesi merkez kampüsüne yürüme mesafesindeyiz , yürüyerek 8-10 dk gibi bir süre içerisinde kampüse ulaşabilirsiniz.Yürüyerek okula gidebileceğiniz tek öğrenci yurdudur.

Çamaşır Yıkama Hizmeti

Çamaşırlar yıkama hizmetimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman ütü odamızı kullanarak giysilerinizi ücretsiz ütüleyebilirsiniz.

Etüd Salonu

Her ne kadar tüm odalarda çalışma masası bulunmasına rağmen öğrencilerimizin vize ve final haftalarında en uzun zamanlarını geçirdikleri alan etüt salonlarıdır.Her iki blokta 2 adet geniş etüd salonu bulunmaktadır.

Zengin Kahvaltı Menüsü

Yemekhanemizde sizler için açık büfe sabah kahvaltısı sunuyoruz.Yurdumuzda konaklayan 2. öğrenim öğrenciler için daha esnek kahvaltı saatleri sunulmaktadır.

Merkezi Sistem Doğalgaz

Ilıman bir iklimin hakim olduğu ilimizde merkezi sistem doğalgaz alt yapısı ile problem yaşamayacaksınız.

Şifreli Kablosuz İnternet

Kablosuz internet ile derslerinizi internet üzerinden rahatlıkla çalışabilecek ödevlerinizi rahatlıkla yapabileceksiniz. Öğrenci yurtlarında öğrencilerin en çok karşılaşmış olduğu internet hız problemini profesyonel firewall modemler, accesspoint cihazlar ile problemlerinizi minumuma indiriyoruz.Kişi başına anlık hız 15-20 mbit olup adil kullanım kotası bulunmamaktadır.

Revir ve Sağlık Hizmetleri

Yurdumuzda konaklayan öğrencilerimizin olası sağlık sorunu yaşadıkları durumlarda faydalanabilecekleri ve ilk müdahalenin yapılabileceği sağlık odamız bulunmaktadır.

Kesintisiz Sıcak Su

Yurdumuzda, 24 saat sıcak su imkanı ile her öğrencinin kullanımına uygun banyo ve WC bulunmaktadır.Sıcak su için 2 adet sıcak su tankımız bulunmaktadır.Yurdumuzda kullanılan sıcak su ısıtma sistemi doğalgaz ile sağlanmaktadır.

Oda Temizliği

Temizlik, önceliğimizdir. Kat, oda ve banyo wc temizlikleri yurdumuzun deneyimli kat temizlik personelleri tarafından düzenli olarak ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Bein Sports

Bahçemizde bulunan dev ekranlı yayın sisteminden Süper Ligin tüm maçlarını ücretsiz izleyebilirsiniz.

Güvenli Ellerdesiniz

Akademi Erkek Öğrenci Yurdumuz, Aydın’ın en güvenlikli yurtlarından birisidir.Yurda giriş çıkışlar parmak izi ile yapılmaktadır.