Yurt imkanlarımız

Akademi Erkek Öğrenci Yurdu Aydın

1,2,3 VE 4 KİŞİLİK ODALAR

1,2,3 ve 4 kişilik oda seçenekleri sunuyoruz. Her odalarımızın tamamının  içerisinde banyo & wc ve mini buzdolabu bulunmaktadır.A blokta bulunan odalarda Tv bulunmaktadır.

 
 
 
 
 
 

Lig TV Yayını

Öğrencilerimiz boş zamanlarında. lig tv yayınını ücretsiz bahçemizde kurulu olan dev ekrandan izleyebilir haftanın sitresinden uzaklaşabilirler.

 
 
 
 
 
 

7/24 GÜVENLİK GÖREVLİSİ & KAMERA

24 saat güvenlik görevlisi bulunmaktadır, geceleri herhangi sağlık problemlerine karşı nöbetci aracımız vardır, herhangi bir sağlık durumunda yurt aracı ile hastaneye götürülür. Giriş ve çıkışlar 24 saat Kamera Sistemi ile izlenmektedir.Yurdumuza giriş parmak izi sistemi ile giriş çıkış yapılmaktadır.

 
 
 
 
 
 

GÜVENLİ ELLERDESİNİZ

Akademi Erkek Öğrenci Yurdumuz, Aydın'ın en güvenlikli yurtlarından birisidir.Yurdumuza giriş çıkışta parmak izi okutularak giriş yapılabilir.Her akşam saat 12'de öğrencilerimizin yoklaması alınır.Yurtta olmayan öğrencierimizin velileri bilgilendirilir.

 
 
 
 
 
 

ÜNİVERSİTEYE YÜRÜME MESAFESİNDE

Adnan menderes üniversitesi merkez kampüsüne yürüme mesafesindeyiz , yürüyerek 8-10 dk gibi bir süre içerisinde kampüse ulaşabilirsiniz.Kampüse yürüyerek ulaşım sağlayabileceğiniz en yakın öğrenci yurdudur.

 
 
 
 
 
 

4 ÇEŞİT AKŞAM YEMEĞİ

Akşam Yemeği deneyimli aşçılarımız tarafından hazırlanmaktadır.Bölgeden bölgeye değişen damak tadına göre en ideal lezzeti öğrencilerimizin beğensine sunulmaktadır.Akşam yemeği sunumu 1. öğrenim ve 2. öğrenim öğrencilerimizin okul giriş ve çıkış saatlarine göre planlanmaktadır.

 
 
 
 
 
 

GENİŞ VE YEŞİL BAHÇE

Daha önce ki yıllarda hizmet vermiş olduğumuz binamızda öğrencilerimizin en çok özlem duyduğu bahçeli bir yurt özlemini bu binamızda çözüme ulaştırdık.Öğrencilerimiz, etrafı çevrili tertemiz havaya sahip bahçemizde güzel havalarda, yudumlarken, yine bahçemizde bulunan oturma banklarında arkadaşları ile sohbet edebilirsiniz.

 
 
 
 
 
 

ÇAMAŞIR YIKAMA HİZMETİ

Çamaşırlar yıkama hizmetimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman ütü odamızı kullanarak giysilerinizi ücretsiz ütüleyebilirsiniz.

 
 
 
 
 
 

ETÜD SALONU

Her ne kadar tüm odalarda çalışma masası bulunmasına rağmen öğrencilerimizin vize ve final haftalarında en uzun zamanlarını geçirdikleri alan etüt salonlarıdır.Her iki blokta 2 adet etüd salonu bulunmaktadır.

 
 
 
 
 
 

ZENGİN KAHVALTI MENÜSÜ

Yemekhanemizde sizler için açık büfe sabah kahvaltısı sunuyoruz.Yurdumuzda konaklayan 2. öğrenim öğrenciler için daha esnek kahvaltı saatleri sunulmaktadır.

 
 
 
 
 
 

MERKEZİ SİSTEM KALORİFERLİ ISINMA

Ilıman bir iklimin hakim olduğu ilimizde, kışların çok sert geçmediği şehrimizde, merkezi sistem kaloriferli ısınma ile problem yaşamayacaksınız.

 
 
 
 
 
 

ŞİFRELİ KABLOSUZ İNTERNET

Kablosuz internet ile derslerinizi internet üzerinden rahatlıkla çalışabilecek ödevlerinizi rahatlıkla yapabileceksiniz. Öğrenci yurtlarında öğrencilerin en çok karşılaşmış olduğu internet hız problemini profesyonel firewall modemler, accesspoint cihazlar ile problemlerinizi minumuma indiriyoruz.Kişi başına anlık hız 4 mbit olup adil kullanım kotası bulunmamaktadır.

 
 
 
 
 
 

REVİR VE SAĞLIK HİZMETLERİ

Yurdumuzda konaklayan öğrencilerimizin olası sağlık sorunu yaşadıkları durumlarda faydalanabilecekleri ve ilk müdahalenin yapılabileceği sağlık odamız bulunmaktadır.Geceleri yaşanabilecek herhangi bir sağlık sorunları durumunda yurdumuzun aracı ile en yakın sağlık kuruluşuna götürülür gerekli tedavi sonrasında aracımız ile tekrar yurda getirilir.

 
 
 
 
 
 

KESİNTİSİZ SICAK SU

Yurdumuzda, 24 saat sıcak su imkanı ile her öğrencinin kullanımına uygun banyo ve WC bulunmaktadır.Sıcak su için 2 adet sıcak su tankımız bulunmaktadır.Yurdumuzda kullanılan sıcak su ısıtma sistemi kalorifer sistemi desteklemektedir.

 
 
 
 
 
 

TEMİZ ODALAR

Temizlik, önceliğimizdir. Kat, oda ve banyo wc temizlikleri yurdumuzun deneyimli kat temizlik personelleri tarafından düzenli olarak ücretsiz olarak yapılmaktadır.

 
 
 
 
 
 

TV DİNLENME SALONU

Dinlenme salonunda diğer odalardaki arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
Sepetim

Sepetim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı