Akademi Blog

Akademi Erkek Öğrenci Yurdu Aydın

Uygun Fiyatlarla Zengin Olanaklar Eşliğinde Aydın Akademi

Uygun Fiyatlarla Zengin Olanaklar Eşliğinde Aydın Akademi

 


Aydın Akademi sunduğu zengin olanaklara sahip öğrenci yurtlarıyla tüm öğrencilere hoş geldin diyor. Sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktan gurur duymaktadır. Her sene 150 kapasiteli oda sayısı ile öğrenci memnuniyeti sağlayan aydın erkek yurdu bünyesinde, keyifli bir üniversite sezonu yaşama şansı verilmektedir. Her öğrenci farklı oda sayıları arasından seçim gerçekleştirebilir. Tek kişilik odalar tercih edebilir ya da 2 kişi veya 4 kişilik odalarda da konaklama fırsatı elde edilebilir. Hangi kişi sayısında oda olursa olsun geniş ve ferah alan, zengin olanaklarla donatılmış durumdadır.
 
Aydın'da Tercih Edebilecek En Önemli Öğrenci Yurdu
 
Her aile çocuklarının güvenle konaklayabilecekleri özel bir yurt arzu eder. Onların tüm olanaklardan faydalanabilecekleri sağlıklı, huzurlu ve güvenilir bir ortamda öğrencilik hayatını geçirmeyi ister. Aydın Akademi yılların getirdiği tecrübeyle tüm isteklere hitap edecek zenginlikler sunuyor. 7/24 güvenlik kamerası ve özel güvenlik öğrencilerin rahatça konaklamasında fırsat vermektedir. Ayrıca okul öncesi açık büfe kahvaltı sağlıklı bir yaşamın kapısını aralıyor. Akşam ise her gün 4 farklı yemek çeşidi öğrencinin damak tadına uygun sağlıklı bir lezzet sunuyor. Güven içerisinde her olanaktan yararlanılabilecek aydın erkek öğrenci yurtları arasında, Aydın Akademi lider konumda olmaktan gurur duyar.
 
Öğrenciler İçin Zengin Seçenekler
 
Merkezi sistem kaloriferli ısınma tüm odalara eşit düzeyde sunulmaktadır. Öğrenciler farklı hava koşullarına karşı bütün yıl boyunca odalarda özel bir rahatlık elde ediyor. Ayrıca revir ve sağlık hizmetleri öğrencilerin yaşadığı sorunlara uzman bir kadroyla müdahale etmektedir. Spor salonu, masa tenisi ve geniş yeşil bahçe sosyal aktiviteler konusunda öğrencilerin sıkılmadan zaman geçirebilecekleri olanaklar tanımaktadır. Deprem yönetmeliğine uygun binalar ayrıca kaliteli yapısıyla güven teşkil ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olan aydın erkek öğrenci yurdu bünyesinde, öğrencilerin eğitim hayatına bir sıfır önde başlaması için tüm seçenekler sunulmaktadır.
 
Uygun Fiyatlarla Aydın Erkek Öğrenci Yurdu
 
Huzurlu, güvenli, sağlıklı ve hijyenik bir ortamda öğrencilerin başarılı bir eğitim hayatı getirmesi adına çok uygun fiyatlarla Aydın Akademi sizleri bekliyor. Üstelik her yere yakınlık sayesinde hem kampüse hem de merkeze öğrenciler rahatlık ulaşabilmekte, bu konuda da bütçelerinden kar elde edilebilmektedir.

Sepetim

Sepetim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı