Akademi Blog

Akademi Erkek Öğrenci Yurdu Aydın

Sektöründe Öncü Aydın Erkek Yurdu

Sektöründe Öncü Aydın Erkek Yurdu

Sektöründe Öncü Aydın Erkek Yurdu


İlk defa yuvadan uçacak ve farklı bir şehre okumaya gelecek öğrenciler için, ebeveynleri tatlı bir telaş sarar. Bir yandan çocuğunun üniversiteyi kazanmasına mutlu olurken, diğer yandan nerede konaklayacağına dair sorular yükselir. Her geçen yıl gelişmekte olan ve yüksek öğrenci potansiyeline sahip Aydın şehri adına,

Aydın Akademi bu konuda profesyonel bir destek sunuyor. Bir öğrencinin farklı şehirde hayal edebileceği bütün olanaklar en kaliteli ve lüks seçeneklerle aydın erkek yurdu bünyesinde sunulmaktadır. Öncelikle yiyeceklerden başlamak gerekir. Ebeveyni rahatlatacak sabah kahvaltısı açık büfeli zengin bir besin kaynağı sunmaktadır. Ayrıca yetenekli ve tecrübeli usta aşçılar her gün 4 farklı yemekle öğrencilere ev yemeklerini aratmıyor.
 
Huzurlu ve Güvenli Bir Öğrenci Yurdu
 
Özellikle hem ebeveynler hem de öğrenciler için farklı bir şehirde huzur ve güven büyük öneme sahiptir. Bunu her açıdan üstün olanaklarıyla sağlayan Aydın Akademi, şu an aydın erkek öğrenci yurtları arasında öncü konumdadır. 7/24 güvenlik kamerası ile denetlenen yurt, uzman güvenlik görevlileri tarafından da korunmaktadır. Üstelik parmak izi giriş sistemi öğrenciler dışında başkalarının girişine engel teşkil ediyor. Odalar ise ferah, geniş ve zengin alternatifler sağlamaktadır. Tek kişilik, 2 ya da 4 kişilik odada içerisinden tercih yapılabilir. Öğrenciler için sınırsız ve hızlı internet, televizyon, tam donanımlı çalışma masası ile yüksek konfora sahip yataklar sunuluyor.
 
Sıkılmadan Öğrencilerin Konaklayabilecekleri Zengin Olanaklı Öğrenci Yurdu
 
Huzurlu ve güvenli bir yaşam ortamı sunan aydın erkek öğrenci yurdu, aynı zamanda sosyal olunabilecek farklı aktiviteler sağlamaktadır. Zengin aletlere sahip spor salonlarında öğrenciler keyifli bir zaman geçirebilir. Ayrıca yeşil ve geniş bahçeler öğrencilerin birbirleriyle tanışmasına, bağ kurmasına ve sosyal olmasına olanak tanıyor. Üstelik her yere yakınlığı sayesinde öğrenciler hem kampüse hem de merkeze rahatlıkla ulaşım sağlamaktadır.
 
Aydın'ın En İyi Öğrenci Yurdu
 
Aydın'a üniversiteye okumak için gelen tüm öğrenciler adına Aydın Akademi en kaliteli yurt olanaklarını sunuyor. Revir ve sağlık hizmetleri, merkezi sistem kalorifer ısınma olanağın ve temizlik hizmetleriyle her konuda konforlu bir ortam sunulmaktadır. Sağlık, hijyen, huzur ve güven bir arada tüm öğrencilere geniş alternatifler sağlıyor.

Sepetim

Sepetim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı