Akademi Blog

Akademi Erkek Öğrenci Yurdu Aydın

Erkek yurdunda oda seçimi nasıl olmalı?

Öğrencilerin üniversiteyi kazandıktan sonra sıkıntı duydukları tek konu uygun olan yurdu seçebilmektedir.

Aydın'da Yurt Seçimi


          Devlet yurdunda kalmak istemeyen ya da bu imkandan faydalanamayan on binlerce öğrenci güvenerek konaklayabilecekleri ve rahat edebilecekleri yurtları aramaktadırlar. Yurtlarda uzun süre kalınacağı için sunduğu imkanlar ve rahat olması oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra okula mümkün olduğunca yakın olması, güvenli olması, internet sıcak su ve yemek bulunabilirliği gibi imkanların olması yurtları tercih edilebilir yapmaktadır. Genelde ev konforuna alışkın olan ve buraları tercih eden erkek öğrenciler için de adeta bir ev ortamı yaratan Aydın akademi apart Aydın erkek yurtları arasında en çok tercih edilendir.  Öğrencilerin sadece derslerine odaklanabildiği bu rahat ve modern yurtta odada kalacak kişi sayısı ise öğrenciler tarafından az bir ücret farkı ile belirlenebilmektedir.
 
Aydın Erkek Öğrenci Yurtları

            Aydın’da bulunan erkek yurtlarının birçoğu okul kampüsüne uzak mesafededir ve burada kalan öğrenciler minibüs kullanarak okula gidip gelmektedir. Minibüs ile okula gitmek öğrenciler için hem ekstra zaman hem de para kaybı demektir. Aydın Akademi apart okula yürüyüş mesafesindedir ve dileyen öğrenciler okula yürüyerek gidip gelmektedirler. Okul hayatında önemli olan bir diğer konu da kalınan yurdun güvenlikli olmasıdır. Yurtlarda güvenliğin kamera ile ya da güvenlik görevlisi ile sağlanmasına ek olarak yurda girişlerde parmak izi sensörü ile açılan kapılar da güvenliğin en üst seviyede olmasını sağlamaktadır. Böylece içeride bulunan öğrenciler her türlü yabancı girişe karşı da korunmuş olurlar. Aydın erkek yurdu seçimi yapılırken bu önlemlerin neler olduğuna da dikkat edilerek yurt tercih edilmelidir.
 
Fiyatlar İyi Araştırılmalı

            Aydın erkek öğrenci yurtları uzun süre üniversite eğitimi için kalacağınız bu şehir için aynı zamanda hesaplı olmalıdır. Aylık olarak yurt ücreti vermek yerine yıllık ücret vererek peşin indirimi talep edebilir ve bu konuda avantaj sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda tüm oda çeşitlerinin fiyatlarını öğrenerek aradaki farka göre de tercih yapmanız mümkündür. Yurt fiyatları bazı dönemlerde yıllık artıştan etkilenmektedir. Konu ile ilgili yurt yönetimi ile görüşüp daha net bilgiler almanız da mümkün olmaktadır.
 
 
 
   
 
 

Sepetim

Sepetim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı