Akademi Blog

Akademi Erkek Öğrenci Yurdu Aydın

Erkek Öğrenci Yurdu Nasıl Seçilir

Öğrenci üniversiteyi kazandığında en önemli sorunu olan barınma sorununu çözmek için yardımcı olacak püf noktalar

Aydın Erkek Öğrenci Yurdu


            Aydın’da bulunan Adnan Menderes üniversitesi her yıl on binlerce öğrenciye eğitim vermekte ve mezun olanların yerine ise yenilerini alarak sürekli olarak nüfusunu arttırmaktadır. Aydın’da mevcut olan öğrencilerin ya da bu üniversiteyi kazanarak gelen öğrencilerin en önemli sorunlarında birisi de kalacak yer yani yurt problemi olmaktadır. Yurtlar öğrencilerin eğitim hayatları boyunca kalacakları ve evlerinde ihtiyaç duyabilecekleri tüm ihtiyaçların giderildiği yerlerdir. Erkek öğrenciler için yurt aramak kız öğrencilere göre biraz daha zor olabilir. Fakat Aydın Akademi Apart Aydın erkek yurtları konusundaki arayışlara ve problemlere son vermiş bir kurumdur. Akamedi Apartta erkek öğrencilere özel tasarlanmış odalar ve sosyal faaliyet alanları adeta bir otel konforu yaşanmasını sağlamaktadır. Öğrencilerin tek başına ya da iki kişi olarak kalabilecekleri odaların yanı sıra daha ekonomik olan 4 kişilik yurt odaları da mevcuttur. Aydın akademi apartta öğrenciler e7 gün 24 saat güvenlik hizmeti sunulmaktadır. Bu imkan da Aydın erkek yurdu olarak hizmet veren kurumun tamamı ile yabancı kişilerin müdahalesine uzak olmasını sağlamaktadır. Bu anlamda ailelerin de içleri rahat etmektedir.
 
Aydın Öğrenci Yurtları

            Aydın’da seçilecek olan yurdun öncelikli olarak öğrenci ihtiyaçlarını karşılaması çok önemlidir. Öğrencilerin bu anlamda beklentileri ise güvenilir odalar ve oda arkadaşları, sıcak su, hazır yemek, okula yakınlık ve sosyal olarak gelişimi sağlayabilecek alanlardır. Aydın Akademi apartta kalan kişiler öğrenciler olduğu için odalar ve oda arkadaşlığı konusunda bir sorun yaşanmamaktadır. Yurtta parmak izi ile giriş yapılan kapılar mevcuttur ve güvenlik konusunda da öğrencilerin ve ailelerin içi rahat olabilir. Aynı zamanda açık büfe sabah kahvaltısı ve 4 çeşit zengin akşam yemeği ile öğrencilerin yemek konusunda da bir sıkıntıları olmamaktadır.
 
Okula Yakın Yurt

            Aydın Akademi apart kampüse en yakın olan Aydında özel erkek öğrenci yurdu arasında sayılmaktadır. Öğrencilerin gidiş gelişler için otobüs kullanmasına gerek kalmamakta ve böylece de okul masrafları daha düşük olmaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin yolda kaybedecekleri zamanı da daha verimli şeyler yaparak geçirmeleri mümkün olmaktadır. Öğrenciler Aydın Akademi ile huzurlu, sağlıklı ve güvenilir bir yurt ortamını yaşarlar.

http://www.aydinerkekogrenciyurdu.com/
   
   
 

Sepetim

Sepetim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı